Dlaczego warto należeć do sieci Motointegrator Partner?

Jesteśmy wszędzie tam gdzie Ty! MOTOINTEGRATOR PARTNER - Twój partner na drodze.

Zostań użytkownikiem programu motointegrator partner!

dlaczego warto?

Sieć warsztatów Motointegrator Partner to wyselekcjonowana, certyfikowana każdego roku grupa 5.000 warsztatów samochodowych zintegrowanych z bogatym, udostępnianym przez platformę internetową Motointegrator.pl programem udogodnień dla kierowców. Wygodnie, swobodnie, wydajnie i tanio – dokładnie tak jak lubisz! Motointegrator Partner to Twój asystent na drodze. Zawsze obecny i czujny – dzięki pełnej dostępności w internecie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zarejestruj się na platformie internetowej Motointegrator.pl, skorzystaj z całodobowej obsługi motoryzacyjnego doradcy dostępnego telefonicznie oraz online. Wpisz w wyszukiwarce, czego potrzebujesz dla swojego samochodu i przekonaj się, jak perfekcyjnie możesz dobierać usługi na podstawie lokalizacji, specjalizacji warsztatu czy ceny wykonania naprawy. Sięgnij do internetowego katalogu ponad miliona dostępnych części i akcesoriów samochodowych!

podnosimy jakość

Certyfikat Motointegrator Partner przyznawany jest warsztatom spełniającym rygorystyczne kryteria jakości i terminowości dokonywanych napraw. Dlatego każdy kierowca spotykający się ze znakiem Motointegrator Partner w warsztacie – wie, że oddaje samochód w ręce najlepszych profesjonalistów i wiarygodnych wykonawców usług naprawczych czy montażowych.

bierzemy odpowiedzialność

Motointegrator.pl to platforma internetowa i program lojalnościowy dla kierowców sygnowane przez Grupę Inter Cars, największego dystrybutora części i akcesoriów samochodowych w Europie. Firmy wiarygodnej, słynącej z rzetelności i z roku na rok wzmacniającej swoją pozycję europejskiego lidera w branży motoryzacyjnej. Certyfikat Motointegrator Partner sygnowany przez Inter Cars to najlepsza rekomendacja najwyższych standardów produktów i usług w warsztacie.

mamy wszystko, czego potrzebujesz

  • Osobisty doradca motoryzacyjny : każdy kierowca korzystający z programu Motointegrator Partner objęty jest bezpłatną usługą motoryzacyjnego i sytuacyjnego doradcy na drodze. Dzięki usłudze motoryzacyjnego doradcy każdy warsztat z sieci Motointegrator Partner zapewnia swoim klientom 24-godzinną pomoc w dowolnie trudniej sytuacji na drodze
  • Zakupy z 3-letnią gwarancją : każda część zakupiona razem z usługą poprzez system 24-godzinnej, motoryzacyjnej infolinii lub na platformie internetowej Motointegrator.pl objęta jest 3-letnią gwarancją.
  • Najszerszy na rynku katalog ponad miliona dostępnych w bieżącej ofercie produktów : w sieci warsztatów Motointegrator Partner korzystającej z zaplecza produktowego Grupy Inter Cars można zakupić usługę naprawczą w terminie do 24h od zgłoszenia motoryzacyjnej potrzeby a dzięki integracji z platformą internetową Motointegrator.pl oraz czynnej 24 godziny infolinii motoryzacyjnej Kierowca posiada możliwość precyzyjnego wskazania jakie części powinny zostać wykorzystane w ramach zlecanej przez siebie usługi warsztatowej.
  • Cenniki na produkty i usługi dostępne na internetowej platformie oraz poprzez 24-godzinną infolinię motoryzacyjną pozwalają na zapoznanie się z ramową ceną produktu i usługi jeszcze przed podjęciem decyzji o zleceniu naprawy.
  • Wybór specjalizacji to możliwość sprawdzenia i świadomego wyboru przy pomocy 24-godzinnej infolinii doradczej lub cieszącej się największym zaufaniem klientów wyszukiwarki warsztatów Motointegrator.pl kompatybilnego z potrzebą Kierowcy warsztatu samochodowego wyposażonego w specjalistyczne narzędzia pozwalające na wykonanie usługi w wybranym modelu pojazdu.
Profesjonalna opieka

KIEROWCA pod profesjonalną opieką

Platforma internetowa Motointegrator.pl oraz program certyfikujący warsztaty Motointegrator Partner oferują usługi warsztatów godnych zaufania oraz produkty najlepszych marek. Na platformie zaopatrzyć się można we wszystko, czego potrzebuje kierowca i skorzystać z całej gamy promocji, wiedzy, porad i ofert najlepszych polskich mechaników. Zyskaj dostęp do najlepszych warsztatów samochodowych w całej Polsce, dołącz do grona użytkowników platformy internetowej Motointegrator.pl i skorzystaj z usług rekomendowanych mechaników – mistrzów warsztatu oraz ekspertów motoryzacyjnych. Ciesz się z najwyższej jakości usług naprawczych, możliwością wyboru wykonawcy, zarezerwowania terminu wizyty w warsztacie i dokonania bezpiecznej opłaty online. Z Motointegrator.pl i siecią warsztatów samochodowych Motointegrator Partner nic Cię nigdy nie zaskoczy na drodze i zawsze będziesz wiedział ile i za co płacisz.

Dodaj ogłoszenie