Kto może korzystać z MotoUsług?

Z podstawowych możliwości, jakie oferują MotoUsługi może korzystać każdy użytkownik internetu. Ten, kto wypełni krótki formularz rejestracyjny będzie mógł korzystać z pełnych funkcjonalności serwisu (w tym dodawania ogłoszeń i otrzymywania ofert od przedstawicieli warsztatów).

W jaki sposób mogę dodać pierwsze zgłoszenie?

Dodawanie ogłoszeń jest bardzo proste. Zarejestruj się, zaloguj, a następnie kliknij w przycisk „Dodaj ogłoszenie”, który jest widoczny w prawym dolnym rogu. Wypełnij krótki formularz, zatwierdź wprowadzone tam dane i gotowe. Nie pozostanie Ci nic innego jak tylko czekać na oferty.

Jak długo będę czekać na ofertę?

Pierwsze oferty otrzymasz najpóźniej w ciągu 24 godzin, ale z praktyki wiemy już, że możesz się ich spodziewać znacznie wcześniej.

Ile kosztuje korzystanie z MotoUsług?

Korzystanie z serwisu Motousług, wystawianie ogłoszeń, otrzymywanie ofert i powiadomień jest całkowicie darmowe. Opłacie podlega jedynie naprawa wykonana w wybranym warsztacie (plus oczywiście części, które będą konieczne do wykonania tejże naprawy).

Czy muszę skorzystać z otrzymanych ofert?

Oferty, które otrzymujesz na MotoUsługach pochodzą od najlepszych warsztatów samochodowych w naszym kraju. Wszystkie warsztaty z sieci Motointegrator Partner zostały dokładnie zweryfikowane pod kątem jakości usług i obsługi Klienta. Oferty rekomenduje firma Inter Cars i serwis Motointegrator.pl. Jeśli jednak po upływie jakiegoś czasu stwierdzisz, że żadna z uzyskanych ofert nie spełnia Twoich oczekiwań oczywiście możesz zrezygnować z ich realizacji. Pamiętaj jednak, że w takim wypadku system odnotuje na Twoim koncie informację, która będzie widoczna w przyszłości i zwróci uwagę przedstawicielom, że nie wszystkie Twoje zgłoszenia kończą się wizytą w warsztacie.

Pomoc dla przedstawicieli warsztatów

Pomoc dla Warsztatów Skontaktuj się z zespołem MotoUsług, udostępnimy Tobie pełne materiały dedykowane przedstawicielom warsztatów współpracujących z serwisem.

Pisz na adres pomoc@motouslugi.com.

Dodaj ogłoszenie