Rejestracja

Numer VIN znajdziesz w swoim dowodzie rejestracyjnym
Ten adres będzie Ci służył w przyszłości do logowania się w serwisie oraz otrzymywania wiadomości
Hasło powinno składać się z co najmniej 6 znaków
* Pola wymagane

Dlaczego warto nam zaufać

Każdy warsztat, który odpowie na Twoje ogłoszenie jest sprawdzonym przez nas punktem napraw pojazdów z sieci 5 tysięcy warsztatów Motointegrator Partner. Zapewnia najwyższą jakość usług i zatrudnia wyłącznie najlepszych fachowców branży motoryzacyjnej.

Nie tracisz czasu

Bezpłatnie, bez stresu i nie tracąc ani chwili ze swojego cennego czasu – zamieszczasz ogłoszenie, które trafia do olbrzymiej sieci certyfikowanych warsztatów samochodowych. Wypełniasz prosty, intuicyjny formularz, siedząc przed komputerem w domu lub robiąc sobie krótką przerwę w pracy (możesz w tym celu skorzystać ze swojego smartfonu). Warsztaty oraz serwisy samochodowe same proponują Ci swoją ofertę – a Ty wybierasz najlepszą z nich. Nie musisz robić nic więcej. Po prostu zgłaszasz zapotrzebowanie online i otrzymujesz odpowiedzi.

Masz pewność, że Twoje ogłoszenie trafia do grona profesjonalistów, Mistrzów Warsztatu i motoryzacyjnych ekspertów. Masz pewność wykonania usługi według najwyższych standardów jakościowych, z wykorzystaniem najlepszych i trwałych części oraz akcesoriów samochodowych. Mechanicy, którzy odpowiadają na Twoje ogłoszenie, to certyfikowani Partnerzy Inter Cars, spełniający restrykcyjne wymagania wobec jakości oraz terminowości pracy warsztatu samochodowego. To ludzie, którzy kochają motoryzację i doskonale ją znają.

Nie zostaniesz zaskoczony ceną. Nie będziesz się zastanawiać, co kosztowało więcej, co mniej – i dlaczego aż tyle. W spływających do Ciebie ofertach ujęte zostaną koszty usługi. Będziesz mógł je ocenić, porównać z innymi, zestawić między sobą (pośród ofert różnych warsztatów). Samodzielnie ocenisz, czy odpowiada Ci koszt zaproponowany przez serwis samochodowy, czy wolisz zaczekać na bardziej atrakcyjną ofertę. Zostaną Ci przedstawione wszystkie istotne warunki i koszty naprawy, a Ty podejmiesz decyzję, która oferta spełnia Twoje oczekiwania.

Ani na chwilę nie zostajesz sam! Na drodze, w domu czy w pracy, zawsze jesteśmy z Tobą. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – pozostajemy do Twojej dyspozycji. MotoUsługi Motointegrator Partner działają nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub online, dowiedzieć się tego, czego potrzebujesz oraz zapoznać się z możliwościami skorzystania z usług warsztatów i serwisów samochodowych w ramach programu Motointegrator Partner. Czekamy na Ciebie!

Masz pewność, że części samochodowe wykorzystane do naprawy lub modernizacji Twojego pojazdu – są najwyższej jakości. Nie musisz już się obawiać, że ktoś zamontuje Ci gorsze podzespoły, a policzy jak za oryginalne. Nadzorujemy dostawy i montaż części, oferujemy tylko najtrwalsze produkty oraz akcesoria. Na wszystkie zakupione u nas części otrzymasz az trzy lata gwarancji. Wiemy, że zależy Ci na tym, by jak najrzadziej korzystać z usług warsztatu samochodowego, ciesząc się długotrwałą, pełną sprawnością Twojego pojazdu. Współpracujemy z mechanikami, którzy zadbają o to z pełną starannością.

Każda usługa wykonywana w certyfikowanych warsztatach i serwisach samochodowych uczestniczących w programie Motointegrator Partner objęta jest najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Nasi Partnerzy, eksperci motoryzacyjni i najlepsi Mistrzowie Warsztatu, to fachowcy obdarzani przez nas zaufaniem i wielokrotnie sprawdzeni w działaniu. To ludzie, którzy pasję motoryzacyjną uczynili swoją pracą, zamieniając w ten sposób pracę w czystą przyjemność. Współpracujemy ze sobą od lat certyfikując każdego roku jakość ich usług.

Dodaj ogłoszenie