Rejestracja

Czy reprezentujesz warsztat z sieci Motointegrator Partner?

Ten adres będzie Ci służył w przyszłości do logowania się w serwisie oraz otrzymywania wiadomości
Hasło powinno składać się z co najmniej 6 znaków
Dlaczego warto należeć do sieci Motointegrator Partner?

Dlaczego warto nam zaufać

Kierowcy, którzy korzystają z MotoUsług, stanowią grupę potencjalnych klientów Twojego warsztatu. Wystarczy złożyć im ofertę i

Nie tracisz czasu

Bezpłatnie, bez stresu i nie tracąc ani chwili ze swojego cennego czasu – zamieszczasze oferty, które trafiają do zainteresowanego kierowcy. Kierowca po zgłoszeniu Twojej informacji otrzyma automatyczne powiadomienia i dzięki temu będzie mógł się do Ciebie niezwłocznie odezwać.

Masz pewność, że Twoja oferta trafia do kierowcy z Twojej okolicy, który dokładnie w tej chwili potrzebuje pomocy.

Nie zostaniesz zaskoczony ceną. Nie będziesz się zastanawiać, co kosztowało więcej, co mniej – i dlaczego aż tyle. W spływających do Ciebie ofertach ujęte zostaną koszty usługi. Będziesz mógł je ocenić, porównać z innymi, zestawić między sobą (pośród ofert różnych warsztatów). Samodzielnie ocenisz, czy odpowiada Ci koszt zaproponowany przez serwis samochodowy, czy wolisz zaczekać na bardziej atrakcyjną ofertę. Zostaną Ci przedstawione wszystkie istotne warunki i koszty naprawy, a Ty podejmiesz decyzję, która oferta spełnia Twoje oczekiwania.

Ani na chwilę nie zostajesz sam! Na drodze, w domu czy w pracy, zawsze jesteśmy z Tobą. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – pozostajemy do Twojej dyspozycji. MotoUsługi Motointegrator Partner działają nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub online, dowiedzieć się tego, czego potrzebujesz oraz zapoznać się z możliwościami skorzystania z usług warsztatów i serwisów samochodowych w ramach programu Motointegrator Partner. Czekamy na Ciebie!

Masz pewność, że części samochodowe wykorzystane do naprawy lub modernizacji Twojego pojazdu – są najwyższej jakości. Nie musisz już się obawiać, że ktoś zamontuje Ci gorsze podzespoły, a policzy jak za oryginalne. Nadzorujemy dostawy i montaż części, oferujemy tylko najtrwalsze produkty oraz akcesoria. Na wszystkie zakupione u nas części otrzymasz az trzy lata gwarancji. Wiemy, że zależy Ci na tym, by jak najrzadziej korzystać z usług warsztatu samochodowego, ciesząc się długotrwałą, pełną sprawnością Twojego pojazdu. Współpracujemy z mechanikami, którzy zadbają o to z pełną starannością.

Każda usługa wykonywana w certyfikowanych warsztatach i serwisach samochodowych uczestniczących w programie Motointegrator Partner objęta jest zapewnieniem jakości i bezpieczeństwa. Nasi Partnerzy, eksperci motoryzacyjni i najlepsi Mistrzowie Warsztatu, to fachowcy obdarzani przez nas zaufaniem i wielokrotnie sprawdzeni w działaniu. To ludzie, którzy pasję motoryzacyjną uczynili swoją pracą, zamieniając w ten sposób pracę w czystą przyjemność. Współpracujemy ze sobą od lat certyfikując każdego roku jakość ich usług.

Dodaj ogłoszenie